alfabet-2

Cześć !

 

Dzisiaj kolejna część z serii #letteringuje – ZAPRASZAM

Jak wam poszło tydzień temu? Daliście radę? Dajcie koniecznie znać i pamiętajcie możecie śmiało mnie oznaczać na instagramie, chętnie do was wpadnę i sprawdzę jak wam idzie 😊

Zawsze przy pierwszym poście udostępniać będę wam całego PDFa ale opanowywać będziemy 5 literek tygodniowo. Na końcu będziemy pisać zdania i wyrazy.

 

 

Kolejne literki, Ff, Gg, Hh, Ii, Jj

musicie pamiętać by zawsze zanim zaczniecie ćwiczyć literki by się rozpisać, czyli poćwiczyć sobie robienie kresek i szlaczkow. Możecie do tego  użyć ostatniej strony z pustymi linijkami.

 

Ćwiczenia przygotowałam dla was w formie A4 idealne są pod Pentel Touch, (mozecie kupić go np. tutaj www.frannys.pl lub na stronie producenta) możecie również pisać w nich grubszymi brush panami, np. Sakura Koi Coloring Brush Pen. (Możecie dostać je np.  tutaj www.nastrychu.pl ) Jeżeli chcielibyście uczyć się na grubszych brush penach, np Tombow Dual ABT lub Ecoline to polecam wydrukować ćwiczenia w większym formacie, np A3.

 

 

 


>> Pobierz plik tutaj <<

 

Życzę wam owocnych ćwiczeń. Pochwalcie się koniecznie jak wam idzie. Możecie zostawiać namiar do siebie w komentarzach, oznaczać mnie na instagramie, Facebooku lub wysyłać wiadomości na e-mail.

Za tydzień zapraszam was do wspólnej nauki literek: Kk, Ll, Mm, Nn, Oo

Dodaj komentarz