Blogowe newsy

Cześć !

planuje tutaj trochę więcej dla was tworzyć. Więcej pisać i więcej pokazywać swojego świata. Chciałabym stworzyć na bloga kilka serii. Od lutego z tym zaczynam. Jak to będzie wyglądać ? Co będę dla was udostępniać? Czym będzie mój blog? Co wy będziecie z tego mieć ? Już wam piszę, bierzcie coś do picia – szybciutko i lecimy. ✌🏻

 

 

Pierwsza najważniejsza rzecz.

Chcę na bloga wstawiać więcej lifestyle’u. Nie chciałabym by zamienił się w śmietnik, ale chciałabym by był takim moim miejscem, którym mogłabym się z wami dzielić. Mam was tak dużo na instagramie, trochę tez na youtubie. Super mi się z wami koresponduje. Dlatego pierszą, serią nie serią, będą takie wpisy od siebie, takie żeby wylać z siebie chęć pisania, kreowania, pomarudzenia, pojęczenia, pośmiania się itp…. Wiecie, czasem nachodzi nas taki moment kiedy jesteśmy sami w domu, wszyscy są czymś zajęci a my mamy ochotę się wygadać. Posty nie będą regularne i będą tutaj pojawiać się ra na jakiś czas jak najdzie mnie chęć podzielenia się z wami czymś.

 

Druga rzecz.

Tez powiedziałabym ze najważniejsza 😉 obecnie Bullet Journal zajmuje większą cześć mojego życia. Dużo planuje, dużo tworzę i bujo jest właśnie dla mnie takim miejscem, czymś z czym z wami się dzielę. Dlatego chce rozszerzyć dla was ten dział , tą tematykę. Oprócz filmików które regularnie pojawiają się od jakiegoś czasu na youtube’ie będę dla was równiej tutaj zamieszczać pare porad i więcej zdjęć swoich rozkładowej jakie robię. Każdorazowo w tym samym terminie co filmik na youtub’ie będzie pojawiał się post z pomysłami dla was i z grafiką do druku.

 

Serie

planuje zrobić podział postów na:

– Bullet Journal, posty ukazywać będą się około 20-25 ego każdego miesiąca

– letteringuje, seria do której wracam. Bardzo dużo z was prosiło mnie o to, dlatego planuje w pierwszym poście, na początku lutego, udostępnić dla was ćwiczenia na moim alfabecie. I raz na tydzień będziemy ćwiczyć pisanie danej literki i słów na tą literkę.

– ulubieńcy miesiąca, seria którą zaczęłam robić na youtubie w swoim bujo, chce jednak trochę inaczej do tego podejść i nie zamykać się tylko na rzeczy artystyczne, bardziej docenić tą sferę ulubieńców, więcej opisywać i podawać od razu co i gdzie można kupić, dostać, zamówić czy przeżyć.

– lifestyle, jak sama nazwa wskazuje będzie to miejsce gdzie dzielić będę się swoimi przeżyciami, mam tu na myśli wyjazdy, uroczystości, wyjścia, spotkania, spacery, zakupy itp. Wszystko co warte było mojej uwagi w większym stopniu i co warte jest podzielenia się z wami.

– zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Brakuje mi mojego portfolia brakuje mi miejsca gdzie mogłabym pokazywać świat swoimi oczyma. Dlatego raz w miesiącu będzie taki post na zasadzie np. luty w obiektywie, zdjęcia będą robione każdym możliwym medium 😊

– seria DIY, tutaj jednak nie będzie cyklu nie będzie regularności. Będzie okazja, na coś wpadnę to wam udostępnię.

 

Oprócz serii również będą pojawiać się wszelkiego rodzaju testy rzeczy przeróżnych. Zaczynajac od artykułów papierniczych poprzez kosmetyki, kawy, sprzęty itp.

Jestem otwarta tez na współpracę, z blogerami, z firmami. Jeśli tylko masz jakiś pomysł śmiało pisz, zapraszam do zakładki kontakt 😊

 

 

Podsumowywując.

wedlug planu będą minimum 3 posty miesięcznie plus lifestyle. Także dużo pracy ale i mega motywacja do działania. Każdy post będzie nawiązaniem do instagrama i do youtuba, nie da się ukryć spójności i o to mi chodzi. Nie chcę tez przesadzić z ilością tekstu czy zdjęć, dlatego będę starała się trzymać umiar i rozwijać rzeczy które do sieci wrzucam tutaj na blogu. Minimalizm, także na blogu na tym mi zależy. Na spokojnej estetyce i czystym przekazie bez zbędnych ikonek, kolorowych banerów czy kolorowej czcionki. Wiec od lutego spodziewajcie się zmian !

 

Milego dnia !

Zdjęcia wykonane w cudownym miejscu praktycznir w centrum Gdyni, kawiarnia Kofeina >>klik<<

Dodaj komentarz