Do pobrania

Hej,

 

luty idzie już wielkimi krokami. Ja jak wam obiecałam raz w miesiącu będę udostępniała dla was grafiki do Bullet Journal’a. W tym miesiącu ze względu na moja przeprowadzkę najpierw podeślę wam grafiki, potem pokaże jak ja zaplanowałam swój bujo na miesiąc Luty. ( obecnie tonę w kartonach, a to jeszcze nie koniec )

 

Luty kojarzy nam się z walentynkami. Dlatego ja tez postawiłam na właśnie taką tematykę na ten miesiąc. Grafika dla was jest w formie PNG – możecie wydrukować ją na każdym papierze, na każdym kolorze, gdyż grafika jest z przelotem w formie wektorowej więc fizycznie nie posiada tła.

 

Oprócz grafiki na stronę tytułową mam dla was tez do druku dni tygodnia w wersji angielskiej i w wersji polskiej. Możecie wydrukować je sobie tak samo jak grafikę wyżej czyli w dowolnym rozmiarze i na dowolnym medium. Możecie również zrobić sobie z tych napisów naklejki. Zostawiam wam pełna dowolność.

Oczywiście zachęcam do dzielenia się ze mną efektem końcowym jak wyszło wam. Możecie pisać do mnie wiadomości prywatne, umieszczać na Facebooku, na instagramie możecie mnie oznaczać lub podpisywać hasztagiem #patatatka

Pliki do ściągnięcia:

– grafika z kalendarzem >>KLIk<<

– napis Luty/February >>KLIK<<

– dni tygodnia po polsku >>KLIK<<

– dni tygodnia po angielsku >>KLIK<<

 

 

A już w poniedziałek będę miała dla was kartkę z kalendarza na Luty oraz kilka nowości blogowych. ✌🏻

KALENDARZ 2018

Wejdź

 

 

 

 

Grafika do Bullet Journal 

>klik<<

>klik<<

 

Grafiki które udostępnię będą całkowicie za darmo, przeznaczone są do wykorzystania indywidualnego, rozpowszechnianie jej jako swoje dzieło jest zabronione. Wprowadzanie zmian i sprzedaż grafiki jest zabroniona. Dozwolone jest zaś użycie jej w dowolnej formie na użytek własny.

GRAFIKI NA ŚWIĘTA 2017

Hej,

rozpoczynam nowość na mojej stronie. Będę co jakiś czas dzieliła się z wami grafiką którą możecie wykorzystać w dowolny sposób. Grafika będzie w pliku PDF gotowym do ściągnięcia i wydrukowania lub w formie PNG.

Na pierwszy rzut, dzisiaj, z okazji mikolajek udostępniam wam plakaty do druku które można wydrukować w formacie Maksymalnym A3 a nawet użyć je do celu kartki świątecznej.

Konicznie pochwalcie się efektem. Albo na IG oznajaczajac mój profil @patatatkaa albo wpisując hasztag #patatatka . Możecie również wysłać do mnie zdjęcie 🙂

plakaty:

Drukuj

Drukuj

Drukuj

Drukuj

Drukuj