Luty, grafiki do druku

Hej,

 

luty idzie już wielkimi krokami. Ja jak wam obiecałam raz w miesiącu będę udostępniała dla was grafiki do Bullet Journal’a. W tym miesiącu ze względu na moja przeprowadzkę najpierw podeślę wam grafiki, potem pokaże jak ja zaplanowałam swój bujo na miesiąc Luty. ( obecnie tonę w kartonach, a to jeszcze nie koniec )

 

Luty kojarzy nam się z walentynkami. Dlatego ja tez postawiłam na właśnie taką tematykę na ten miesiąc. Grafika dla was jest w formie PNG – możecie wydrukować ją na każdym papierze, na każdym kolorze, gdyż grafika jest z przelotem w formie wektorowej więc fizycznie nie posiada tła.

 

Oprócz grafiki na stronę tytułową mam dla was tez do druku dni tygodnia w wersji angielskiej i w wersji polskiej. Możecie wydrukować je sobie tak samo jak grafikę wyżej czyli w dowolnym rozmiarze i na dowolnym medium. Możecie również zrobić sobie z tych napisów naklejki. Zostawiam wam pełna dowolność.

Oczywiście zachęcam do dzielenia się ze mną efektem końcowym jak wyszło wam. Możecie pisać do mnie wiadomości prywatne, umieszczać na Facebooku, na instagramie możecie mnie oznaczać lub podpisywać hasztagiem #patatatka

Pliki do ściągnięcia:

– grafika z kalendarzem >>KLIk<<

– napis Luty/February >>KLIK<<

– dni tygodnia po polsku >>KLIK<<

– dni tygodnia po angielsku >>KLIK<<

 

 

A już w poniedziałek będę miała dla was kartkę z kalendarza na Luty oraz kilka nowości blogowych. ✌🏻

Dodaj komentarz