Wyzwanie #meetinmay

Hello!

Jakiś czas już myślę nad kreatywnym wyzwanie dla was i dla siebie. Co miesiąc w jakichś biorę udział i jestem zawsze mega podekscytowana tym, że nie muszę siedzieć i wymyślać co dziś poćwiczyć kiedy nie mam na to pomysłów. Mam zaplanowane i jazda 🙂

Z racji że Maj jest dla mnie miesiącem wyjątkowym z mega sentymentem to postanowiłam właśnie teraz puścić w świat swoje wyzwanie, bo czemu by nie ?

 

Dlaczego MAJ ?

w maju się urodziłam;

w maju jest dzień matki;

w maju wiosna wchodzi na wyższy level dając nam dużo ciepła, słońca i roślinności;

w maju poznaję najcudowniejszych ludzi;

 

Co to będzie za wyzwanie ?

Od razu zaznaczam że wyzwanie jest dla każdego kto zrobić chce coś kreatywnego. Układam hasła tak by każdy dał radę je zrealizować niezależnie od tego jaką techniką. Nie jest to wyzwanie nastawione tylko na to co ja robię. Ja głównie letteringuję, doodlinguję, czasem bawię się programem graficznym czy farbkami. Ty możesz szydełkować, szyć, wyszywać, malować, pisać, wyklejać, bazgrolić, kropkować, dziurawić, składać origami, tańczyć, recytować, robić zdjęcia czy filmiki. Cokolwiek przyjdzie Ci do głowie, cokolwiek robisz na co dzień możesz podciągnąć pod to to wyzwanie. Może dane hasło zainspiruje Cię do stworzenia posta na bloga z tematyką DIY ? Bo czemu nie. A może chcesz zacząć coś zupełnie innego, nowego ale nie masz pomysłu jak? Weź udział w wyzwaniu, tutaj oprócz samodzielnego robienia haseł spotykają się twórcy z różnych końców świata, można się zainspirować, doradzić czy komuś pomóc. Mega fajne doświadczenie a i poznasz też ciekawych ludzi 🙂 Z racji że w maju poznaję najwięcej cudownych ludzi to chciałabym też was poznać, zobaczyć co tworzycie.

 

Informuję was wcześniej o całym zajściu bo:

  • chcę by jak najwięcej osób wzięło udział w zabawie
  • chcę byście mieli czas się przygotować
  • chcę żebyście nawzajem zaczęli się już poznawać i potem byście wspierali się wzajemnie
  • proszę was o pomoc, o radę czy stworzyć grupę na facebooku gdzie będziecie mogli chwalić się tym co zrobiliście, wymieniać się social mediami czy blogami/stronami, czy wolicie tylko to wydarzenie >>KLIK<< które odlicza czas do 1 maja a potem będziemy wspierać się pod #meetinmay #patatatka itp (do ustalenia)
  • chciałabym też usłyszeć od was jakie są hasła które chcielibyście konkretnie bym umieściła w wyzwaniu ? Ostateczna grafika pójdzie w świat 27/28 maja. Zarówno tutaj, jak i na wszystkich miejscach związanych z wyzwaniem oraz moich social’ach.

 

Z racji że mam na instagramie anglojęzycznych znajomych grafika będzie w dwóch językach, polskim i angielskim. Chcę dotrzeć dalej, gdyż kreatywność i estetyka w różnych miejscach jest inna, każdy działa inaczej – jest się czym inspirować.

 

Czekam na wasz odzew i ściskam !

2 thoughts on “Wyzwanie #meetinmay

Dodaj komentarz