Wielkanocna niespodzianka

Hello!

Dzisiaj pierwsze prezenty ode mnie dla was ! 

Z racji początków bloga pojawia się więcej postów niż podstawa jaką planuję. Docelowo będzie to jeden post tygodniowo w poniedziałki rano. Będzie również jeden dzień w którym pojawiać się będą prezenty, czyli post dla was , taki dzień dobroci. Każdy inny o innej tematyce. Można się wtedy spodziewać grafiki do druku, kolorowanki, pomysłu na prezent DIY, tapety na pulpit czy np kalendarza do uzupełnienia.

Dzisiaj mam dla was pomysł na kartkę na Wielkanoc + plakaty do druku do wsadzenia w ramki  i coś ekstra, czyli kolorowankę, a nawet dwie. Wykorzystanie dowolne do waszej inwencji twórczej 🙂

 

Możecie przyozdobić swój dom na święta, jeśli chcecie możecie ustawić sobie taką tapetę na komputer czy telefon.

Dodatkowo jeżeli w waszej tradycji/zwyczaju u was w domu daje się tzw. ‚ zajączki ‚ czyli prezenciki dla dzieci to mam dla was pomysł na właśnie takiego zajączka. Możecie jedną z grafik np Zajączka z napisem Wielkanoc wydrukować i dołączyć ją z kolorowymi kredkami lub pisakami do zapakowanych czekoladowych zajączków ze wstążeczką. Mega frajda gwarantowana. Dodatkowo jak zauważycie na tym króliku elementy w środku koła zaznaczone są szarym kolorem, wtedy przeznaczenie tej kolorowanki może być dla nieco starszych dzieci, można iść po konturach długopisem, flamastrem czy kredką. Zobaczycie jak powstaje mini imitacja mandali (czyli coś co ostatnio namiętnie tworzę) w zajączku 🙂 bo w każdym kształcie jesteśmy w stanie zrobić takie wzorki.

 

Projekt kartki.

Moja propozycja grafiki przewiduje wydrukowanie jej w formacie A4, jednak ja osobiście polecam format A5 i większą gradację papieru. Spokojnie i kolor i tusz na papierze błyszczącym do zdjęć również się nada. Kartkę możecie wydrukować w formie jakiej ja to zrobiłam zgiąć na pół i będziecie mieć biało w środku gdzie możecie napisać życzenia i coś narysować. Druga forma to druk jej w wersji pionowej, wtedy macie przód kartki z napisem a tył biały gdzie możecie coś napisać lub narysować. U mnie prezentuje to się tak:


Grafiki są do waszego użytku, jeżeli chcielibyście pochwalić się jak je wykorzystaliście lub jakie efekty uzyskały wasze dzieci lub wy kolorując zajączki wysyłajcie śmiało zdjęcia do mnie na maila : kontakt@patatatka.pl

Możecie również udostępnić je pod hasztagiem na instgramie #patatatka i możecie oznaczyć mój profil @patatatkaa (przez dwa a na końcu na instagramie 😉 )Żeby pobrać wystarczy że klikniesz w grafikę i przerzuci Cię ono bezpośrednio na plik w dropboxie z którego łatwo możesz pobrać pełną wersję gotową do druku, którą możesz dowolnie modyfikować przed wydrukiem jeżeli chodzi o rozmiar.

 

 

 

14 thoughts on “Wielkanocna niespodzianka

Dodaj komentarz