Zaczynamy

Hello !
Blog nabiera nowego wyglądu i w końcu zabieram się za to jak trzeba.
Pokrótce wyjaśnię tematykę bloga, tego co z czym i kiedy.
Znajdziecie na moim blogu posty dotyczące mojej artystycznej części życia. Będziecie mogli śledzić moją naukę nowoczesnej kaligrafii, hand i brush letteringu. Moje zmagania z doodlingiem, mazianiem farbami jak i dłubaniem w programach graficznych. Będę dzielić się z wami swoją przygodą, swoimi wyzwaniami. Jestem na etapie szukania i testowania różnych rzeczy i chętnie podzielę się z wami opinią, powiem co warto, czego nie warto kupić.
Dodatkowo zamierzam dzielić się z wami pomysłami na artystyczne prezenty, kartki, pakowanie, plakaty itp. Zobaczycie tutaj mój kolorowy Patatatkowy świat. 🙂
Dzięki blogowi nauczę się systematyczności i mam nadzieję że ogarnę zamierzony cel czyli termin publikowania postów regularnie co tydzień. Ustaliłam poniedziałek jako dzień na post. Doszłam do wniosku że jest to dobry dzień do zmotywowania was jak i siebie do działania i zrobienia czegoś kreatywnego.
***************
Każda sugestia, rada i opinia będzie dla mnie na wagę złota. Ogarnięcie tego całego HTMLa, kreatora, domeny i maila jest wymagające zagłębienia się w to wszystko bardziej niż na innych witrynach, więc jakby przez najbliższe kilka tygodni cokolwiek nie hulało będę wdzięczna za informacje i zgłaszane problemy. Strona w nowym serwerze się buduje, w zasadzie sama ją kreuję, aż tak się nie znam na serwerach więc jakbyście zauważyli jakieś nieścisłości czy błędy na swoich przeglądarkach i telefonach będę wdzięczna za kontakt. Sprawdzam stronę pod względem każdej przeglądarki i testuję czy wszystko jest ok.
Dobrze, nie przedłużając. Witam Cię serdecznie w moim kawałku internetu. Mam nadzieję że zostaniesz ze mną dłużej.

 

 

3 thoughts on “Zaczynamy

Dodaj komentarz